(+48) 600 410 654

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Installation of electric motors in passenger and delivery vehicles

Instalacja silników elektrycznych - konwersja pojazdów na elektryczny  

 

Szukasz firmy zajmującej się instalacją silników elektrycznych w pojazdach osobowych, dostawczych, specjalnych ?.

POWER LAND instaluje silniki elektryczne oraz kompletne zintegrowane systemy napędowe - usługa została uruchomiona w odpowiedzi na dopełnienie ogólnych usług serwisowych w zakresie napędów elektrycznych. Instalacje i modernizacje pojazdów przeprowadzamy zarówno w dedykowanych pojazdach specjalnych jak i poprzez konwersję pojazdu spalinowego na pojazd elektryczny. 

Instalację silników elektrycznych można przeprowadzić praktycznie w każdym typie pojazdu, łodzi motorowej czy maszyny - dotyczy to zarówno nowych wytwarzanych przez nas modeli jak i istniejących aut i maszyn - wszystko zależy od naszego zapotrzebowania na napęd elektryczny !. 

 

W zależności od zastosowania i dostępnych modeli możemy wybrać silnik elektryczny podłączany do wału pojazdu (w przypadku konwersji istniejącego pojazdu spalinowego), do skrzyni biegów, silnik ze zintegrowaną osią lub półosiami, lub  bardziej zaawansowane rozwiązania jak w pełni zintegrowane wersje silników elektrycznych PMSM. 

contact form

Formularz kontaktowy

Instalacja silnika eklektycznego w aucie dostawczym
contact form

Formularz kontaktowy

contact form

Formularz kontaktowy

Instalacja silnika elektrycznego w aucie osobowym
contact form

Formularz kontaktowy

Instalacja silnika elektrycznego w aucie osobowym